HAKKIMIZDA

Türkiye Seyahat Acentalari Birliği'ne üye olan Otel.com.tr "A" Grubu seyahat acentası 2007 yılından bu yana Teknoloji ve İletişim sektöründe 11.000 bayisi ile hizmet veren Güven Group un Turizm Yatırımı olarak İstanbul'da 2020 Yılında kurulmuştur. Unutulmamalıdır ki DEĞİŞİMİN POZİTİF OLANI GELİŞİMDİR. Amacımız misafirlerimize pozitif değişimler katacak otel konaklama deneyimleri ve paket turlar sunmaktır. Otel.com.tr değişen tüketici isteklerine cevap vermeyi başaracak finansal güç donanım ve birikime sahiptir. Otel.com.tr Online Türkiye ve dünyanın seçkin otellerine güvenilir Otel Rezervasyonu, Kültür Turu, İncentive, Grup Organizasyonları, Mavi Yolculuk, Kongre – Seminer, Rent- a Car, Uçak bileti, Evlilik ve balayı paketleri gibi alanlarda hizmet vermektedir.

YURTİÇİ KÜLTÜR TURLARI

Günümüzde birçok acentanın kültür turları yetkilisi ve acenta, tur organizasyonları için diğer firmaların internet sitelerinden kopyalama yaparak web sitelerinde kültür turlarını afişe etmektedir. Bunun emeğe verilen saygısızlık olduğunu düşünen firmamız her daim kendi ürettiği , kendi programladığı Kültür Turlarını tüketiciye sunmayı misyon edinmiştir. Bu doğrultuda Kültür Turlarımız tamamıyla rehberlik geçmişi , operasyon deneyimi ve bölgesel deneyimi üst düzeyde olan operasyon ekibimiz tarafından hazırlanmakla beraber bu turlarda kullanılan tüm oteller denetim birimimiz tarafından periyodik aralıklarla kontrol edilmektedir. Satış ekibimiz çağrı merkezi desteğiyle haftanın 7 günü sabah 09:30 akşam 19:30 saatleri arasında hizmetinizdedir. Bu saatler dışında tarafımıza web adresimizde bulunan online rezervasyon formunu doldurarak veya programların altında belirtilen gsm hatlarımızdan 24 saat ulaşabilirsiniz.

YURTDIŞI TURLAR

Otel.com.tr yapılmayanı yapmak , keşfedilmeyeni keşfetmek sloganıyla sıradan tüm sitelerde bulabileceğiniz turların haricinde speccial yurtdışı kültür, şehir, doğa, gurme, kongre seminer ve incentive oragnizasyonları alanında haftanın 7 günü sabah 09:30 akşam 19:30 saatleri arasında hizmetinizdedir. Bu saatler dışında tarafımıza web adresimizde bulunan online rezervasyon formunu doldurarak veya programların altında belirtilen gsm hatlarımızdan 24 saat ulaşabilirsiniz.

KONGRE – SEMİNER

Yurtiçi, Yurtdışı alanlarında şirket ve kurumlara yönelik Kongre - Seminer, Bayi Toplantıları, Teşvik ve Özel Grup Gezileri ve Organizasyonlarda farklı çözümlerimiz ve tecrübemizle, kaliteli ve problemsiz organizasyonlarla hizmetinizdeyiz.

KURUMSAL HİZMETLER

Şirketlerin tatil ve organizasyon konusundaki ihtiyaçlarına değerinde fiyat ve üst düzey hizmet yaklaşımıyla toplu çözümler sunulmaktadır. Kurumsal Departmanımız, ile şirketimiz iletişim bilgileri aracılığıyla irtibata geçmeniz durumunda tarafınıza profesyonel çözüm temsilcimiz yönlendirilecektir.

RENT A CAR

Rent a Car departmanımız her segmente uygun bayisi olduğumuz üst düzey rent-a car firmaları aracılığıyla araç kiralama konusunda haftanın 7 günü sabah 09:30 akşam 19:30 saatleri arasında hizmetinizdedir. Bu saatler dışında tarafımıza veb adresimizde bulunan online rezervasyon formunu doldurarak veya programların altında belirtilen gsm hatlarımızdan 24 saat ulaşabilirsiniz.

INCOMING
Yunanistan , Portekiz, Japonya gibi dünyanın sayılı ülkelerinden gelen Turist kafilelerinin ülkemizde ve diğer ülkelerde transport, otel ve paket programlar dahilinde her türlü Turizm ihtiyaçları karşılanmaktadır.

UÇAK BILETİ

Siz yeter ki uçmaya karar verin. Gerisini profesyonel seyahat danışmanlarımıza bırakmanız yeterli olacaktır.Türk Havayolları ve diğer Havayolu şirketlerimizin bilet satış işlemlerinden firmamız vasıtasıyla kolayca iletişim hatlarımız vasıtasıyla yararlanabilirsiniz.

EVLİLİK & BALAYI

Düğün organizasyonuna yönelik elit otellerimizin balo salonu ve kokteyl salonu gibi alanlarının kiralanma işlemleri , menü seçimleri, süsleme işlemleri, Nostaljik gelin arabası kiralaması ve kusursuz Balayı tatiliniz için seçkin Balayı otelleri alanlarında firmamız yetkilileriyle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Gerisini Otel.com.tr ye bırakın. Mutluluğu yakalayın…

MAVİ YOLCULUK

Yurtiçi ve Yurtdışı Cruise seyahatleri, Gulet , Yat ve deluxe kamara hizmetli özel yatlarla ister münferit ister gruplarınıza yönelik çözümler Otel.com.tr de.

CRUİSE TURLARI

Bundan sonra, Dünya'nın en gözde ve devasa gemileriyle hizmet veren Gemi Turları şirketlerinden yerinizi Otel.com.tr aracılığıyla ayırtabilir ve gereken tüm işlemleri gönül rahatlığıyla Otel.com.tr ye emanet edebilirsiniz. Sayfamızı tıklamanız ve bizi aramanız yeterli. Size bu konuda tavsiyelerde bulunmaktan ve her konuda destek olmaktan büyük mutluluk duyacağız. Daha ötesini isterseniz, konukları arasında efsaneleşmiş Otel.com.tr  hizmetini sadece yolculuğa çıkmadan önce değil, deniz yolculuğu sırasında da almaya devam edebilirsiniz. Grup belirli bir sayıya ulaştığında veya özel talep üzerine, alanında uzman seçkin rehberlerimizden biri de yolculuğunuza eşlik eder. İsteğinize göre limana inilen şehirler için özel programlar düzenleyerek size rehberlik eder. Karada geçireceğiniz sınırlı zamanı en iyi ve verimli şekilde değerlendirmenizi sağlar. İsterseniz, gemide gerçekleştirilmesini istediğiniz size özel etkinlikler düzenlenmesi işini de üstlenerek, üzerinizden bütün yükü alır. Tatilinizi daha da unutulmaz kılar. Detayları öğrenmek için, Otel.com.tr yi tıklamanız ve bizi aramanız yeter.