Her Haftasonu Kartepe Kartalkaya Turu 269 TL
Hampton By Hilton Bolu veya Düzce Konsopa Otel Konaklamalı Lüks Otobüslerle Ulaşım

Süre 2 Gün

Başlangıç fiyatı 269TL / Kişi

Her Haftasonu Kartepe Kartalkaya Turu 269 TL

 

KARTEPE KARTALKAYA KAYAK VE  DOĞA TURU

Hampton By Hilton Bolu Konaklamalı Tur : 329 TL

Düzce Konsopa Otel Konaklamalı Tur : 269 TL

1.GÜN İSTANBUL – WHİTE DREAM KARTEPE KAYAK VE KAR KEYFİ TURU:

Her Cumartesi gidiş Pazar akşamı dönüş.
BAKIRKÖY İNCİRLİ BOYNER YOL TARAFI       : 06:00
BEŞİKTAŞ YILDIZ CAMİSİ ÖNÜ                             : 06:30
KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ                          : 07:00

Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde hareketle yaklaşık 1,5 saatlik yolculuk ile Kartepe’ye varış. Planlanan varış saatimiz olan 09:00’dan itibaren kayaksever ve snowboardcılar saat 16:30’a kadar verilen serbest zamanda yaklaşık 7 saat kayak yapabilirler. Kayak yapmak istemeyen ve doğanın tadını ve karın keyfini çıkarmak isteyen misafirlerimiz ise kızak , karda doğa yürüyüşü, sucuk ekmek sıcak şarap keyfi yapabilirler. Beyazlığın gizemi ile Kartepede başlayan white Dream Kartepe Turumuza Bolu’da bulunan otelimize hareket ederek devam ediyoruz. 1,5 saatlik yolculuk ile Düzce Konsopa otele veya Hampton By Hilton Otele varıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 2.GÜN KARTALKAYA KAYAK VE KAR KEYFİ TURU :

Otelde alınan açık büfe sabah kahvaltısı sonrası saat 07 : 30’ da otelden hareketle yaklaşık 1,5 saatlik yolculuk ile ülkemizin önemli kış sporları ve kayak merkezlerinden Kartalkaya’ ya varıyoruz. Kartalkaya’ da Kayak yapacak olan misafirlerimiz için akşam 16:30’ a kadar serbest zaman veriyoruz. Bu süre içerisinde kayak severler gün boyu kayak yapabilirler. Kayak yapmak istemeyen misafirlerimiz ise serbest zamanda kar üzerinde doğa yürüyüşleri yapabilir, eşsiz fotoğraf kareleri yakalayabilir, Kartalkaya’ da bulunan otellerin kafe ve restaurant kısımlarından ücreti karşılığında faydalanabilirler.Kartalkaya’dan belirlenen süre sonunda ayrılmamızla birlikte yaklaşık 4 saatlik yolculuk ile turumuza başlangıç noktamız olan İstanbul’ a hareket ediyoruz. İstanbul’ a varışımızın ardından sizlerle aldığımız duraklarda vedalaşıyoruz.
KONAKLAMA OTELİNE GÖRE ÜCRETLER :

1. Seçenek Düzce Konsopa Otel ( LÜKS TESİS) = 269 TL

2. Seçenek Bolu Hampton By Hilton Otel = 329 TL

ÜCRETE DAHİL OLANLAR: Lüks araçlarla ulaşım, çevre gezileri, araç içindeki ikramlar, otelde 1 gece yarım pansiyon konaklama, otelde akşam yemeği ve sabah kahvaltısı, Ören yeri girişleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR: öğlen yemekleri, yemeklerde alınan içecekler

REZERVASYON VE BİLGİ HATTI 0850 346 19 38